Yhteystiedot

Pääkonttori

Svinhufvudinkatu 19
15110 Lahti, FINLAND

Puh. (03) 787 5400
Fax. (03) 787 5282

sales@jartek.fi

Y-tunnus: 1859513-7


Yhteyshenkilöt

Teemu Uimonen

Teemu Uimonen
Toimitusjohtaja
puh. +358 500 860 000
teemu.uimonen@jartek.fi

Kari Puustinen

Kari Puustinen
Myynti ja markkinointi
puh. +358 45 220 2572
kari.puustinen@jartek.fi

Timo Tetri

Timo Tetri
Lämpökäsittely
puh. +358 50 302 1803
timo.tetri@jartek.fi

Heikki Nurminen

Heikki Nurminen
Kuivaamotoiminta
puh. +358 44 788 0171
heikki.nurminen@jartek.fi

Jari Jokinen

Jari Jokinen
Projektipäällikkö
puh. +358 50 336 0435
jari.jokinen@jartek.fi

Petri Järvinen

Petri Järvinen
Suunnittelupäällikkö
puh. +358 50 548 5001
petri.jarvinen@jartek.fi

Lasse Stylman

Lasse Stylman
Projektipäällikkö
puh. +358 44 3241756
lasse.stylman@jartek.fi

Pekka Kuuslahti

Pekka Kuuslahti
Aftersales
+358 50 340 2776
pekka.kuuslahti@jartek.fi

Mika Talja

Mika Talja
Projektipäällikkö
puh. +358 44 588 0185
mika.talja@jartek.fi

Olga Markova

Olga Markova
Markkinointi ja vienti
puh. +358 500 712 367
olga.markova@jartek.fi


Laskutus 

Talousjohtaja Tiina Kanerva vastaa yrityksemme taloushallinnosta. Hänet tavoittaa osoitteesta finance@jartek.fi tai numerosta 03-7875 400.

Ostotoiminta

Ostotoimintaa liittyvät kysymykset voi lähettää osoitteeseen sourcing@jartek.fi tai soittamalla numeroon 03-7875 400.


Yhteydenottolomake

Tällä lomakkeella voit kysyä, antaa palautetta, ehdottaa, kommentoida Jartekin tuotteita tai toimintaa.

Mielipiteesi on meille arvokas.